Szalai kezdő volt, Stiber is beállhatott a Bundesligában

2015. október 24., szombat 09:37

Szalai Ádám kezdő volt a Hoffenheim–Hamburg-meccsen (0-1) a Bundesliga 10. fordulójában pénteken este. Szalai bár nem szerzett gólt, de csapata egyik legjobbja volt, igaz kevésszer jutott el hozzá a labda, mert a hazaiak nem sokszor jutottak el támadásig. A magyar válogatott támadó többször jól tartotta meg a labdát, volt két, lövésre lekészített passza gólhelyzetben, és egy kapuralövése, 20 méterről lőhetett, a kapus azonban jó helyen állt, és megfogta a labdát.

Miután a második félidő közepén a hazaiaktól kiállították Bičakčićot, a Hoffenheim váltani kényszerült, tíz perccel később Szalait is lecserélték, míg a Hamburgba a meccs hajrájára beállították Stiebert, aki az idén még nem lépett pályára a német bajnokságban, és akiről a héten az a hír járta, hogy a télen búcsút is inthet csapatának. A hamburgiak felpörögtek, és két perccel a rendes játékidő vége előtt meg is nyerték a meccset, Lasogga jóvoltából.