Casillas megpróbált egy neuert, nem kellett volna

2016. március 7., hétfő 09:03

Nem él meg szép napokat a Porto kapusaként Iker Casillas, aki pár éve még a világ legjobbja volt, de legalábbis top3-as. Szinte hetente jönnek a hibái, mióta a nyáron el kellett hagynia a Real Madridot, most épp Bragában égett be, talán minden eddiginél jobban.

Kikaptak, és Alan Silva gólja, amivel 3-1 lett a 90. perc után, abszolút az ő lelkén szárad. Megpróbálta ugyanis megelőzni a csatárt, amikor az egy hosszú keresztlabdát kapott, csakhogy nem sikerült. Finoman szólva.

Igazából érthetetlen, mit keresett ott, a kapujából vagy 35 méterre kint Casillas, mikor egyrészt két védő is érkezett biztosítani, másrészt nem is igazi kiugratás volt, a labda az oldalvonal felé szállt, nem a kapuja felé. 2-1-nél talán meg akart próbálni labdát szerezni egy ellentámadáshoz.

A bayernes Neuer az, aki ilyen labdákra is előfordul, hogy kiszalad, de ő el is viszi azokat.

A vereséggel a Porto hat pontra csúszott vissza a vezető Benficához képest, a Sportingtól négy pontra van, a harmadik helyen.