A MU 18 évese a másodosztályba küldte az Aston Villát

2016. április 16., szombat 17:56

A Manchester United 18 éves támadója, Marcus Rashford a hét közben pazar gólt szerzett a kupában, aztán szombat délután már egy bajnokin talált be ismét.

A MU az angol bajnokságban tök utolsó Aston Villát fogadta, és a 32. percben Rooney egy hosszú passzal hozta játékba Valenciát a szélen, ő középre passzolt, ahol érkezett Rashford és egyből a kapuba lőtt. A fiatal támadó sokadik gólját szerezte már első érintésből.

Rashford a 76. percig maradt a pályán, addig az eredmény nem változott, a helyére Anthony Martial állt. A MU a hajrában majdnem elszórakozta az előnyét, egy Villa-akció után a kapu torkából kellett kivágni a labdát.

A végeredmény 1-0 lett Rashford góljával, és az Aston Villa veresége azt is jelentette, hogy 1987 után kiestek az angol első osztályból.

Ami pedig Rashfordot illeti, amióta bemutatkozott a felnőtt csapatban 12 meccsen 7 gólt szerzett.