Újabb Mourinho-bravúr: 1-1 az utolsóval az Old Traffordon

2016. október 2., vasárnap 15:03

Egy hete José Mourinho teljesen új kezdőcsapatot rakott össze, 4-1-re lelépték a bajnok Leicester Cityt az Old Traffordon. Már a szünetben 4-0 volt, igaz három ebből szöglet után jött össze.

Vasárnap az edző ugyanezt a kezdőt küldte pályára a forduló előtt utolsó Stoke ellen. Nagyjából ki is derült, hogy a három szögletgól segített a Uniteden egy hete: 1-1 lett.

A csere Anthony Martial szerezte meg a vezetést a 69. percben, a kezdők nem tudtak betalálni. Nagy gól volt, de a gólpassz véletlenül került a francia elé.

A 82.-ben jött is a válasz, egy elképesztő kabarégól. Felesleges írogatni róla, látni kell:

Joe Allen rúgta be végül, ő a Liverpooltól érkezett a nyáron.

A United így továbbra is 6. a tabellán, 13 pontja van, a vezető ManCitynek 18 az élen. Guardiola csapata 15:15-kor kezd a Tottenhamnél, nagy derbi lesz.