Kacsa
2016.06.16. 19:06
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • 51’

Megint egy pontrúgás után, Szeleznyov fejelte rá, de éppen ott állt az észak-ír kapus és másodjára megfogta

• 49’
    gól | Észak-Írország | második félidő
    Ukrajna
    0
    1 Észak-Írország Gareth McAuley (4)
    49’

Norwood bal oldali aszabadrúgás tökéletesen érkezett McAuley fejére, aki szépen fejelte el Pjatov mellett, az ukrán kapusnak esélye sem volt, nagyjából mozdulni sem tudott rá.

• 48’

A szögletet Szeleznyov fejelte mellé

• 46’

Az a szakadó eső, egyre  romlanak a körülmények

• 46’

Ki fog gólt rúgni?

Akinek ez sikerül nagy lépést tehet a továbbjutás felé.

• 45’

Az ukránoktól a német meccs után többet vártunk, eddig nem dominálnak, az észak-írek jobban irányítják a meccset.

Pedig, aki most is kikap, annak 0 ponttal elég kevés esélye marad a továbbjutásra.

• 45’

• 45’

az észak-írek kerültek némi fölénybe. Az ukránok borzasztó pontatlanok

• 40’

Az északírek ismét kapura lőttek!

Ugyanitt a meccs operatőrénél 32 tubus korroziógátló eladó, "Sose higgy a futballszakértőknek!" jeligével.

• 40’

Egy legurított szabadrúgást majdnem az alapvonalról szúrta rá Davis, de az ukrán kapus figyelt

• 40’
    sárga lap | Ukrajna | első félidő
    Jevhen Szeleznyov (11) Ukrajna
    40’

• 39’

Ha Wrd pontosabban teszi középre, már nem 0-0 lenne az állás.

• 37’

Futtából lőtte rá, egy szögletet legalább megért

• 26’

A svédek előző meccsén jó volt a lelátóra nézni, az aranysárgában virító szurkolók látványa nagyon ütős volt, de sajnos ez a hatás most a jóval kevésbé tömött lelátók miatt nem érvényesül, ahogy az írek zöldje sem annyira rikító.

Pedig az északír csapat már többet lőtt most kapura, mint előző meccsen összesen.

• 34’

A szögletet Chatcart fejelte centikkel a felső léc fölé.

• 34’

csak éppen a lövésig nem sikerült eljutni, a vége viszont így is szöglet lett

• 28’

két ukrán között, az ötös sarkánál, de nem kapott büntetőt. Pedig azt szerette volna nagyon.

• 24’

A 24. percben a három napja az Eb-n balesetben elhunyt 24 éves észak-ír szurkolóra emlékeztek a szurkolók egy perces tapssal.

• 26’

hiányzik most az ukránokból, amit a németek ellen mutattak. Sok ötlet nincs eddig a játékukban, és olyan egyéni megmozdulások sem, mint amilyet például Konopljanka is mutatott legutóbb.

• 24’

kapura lövése, Rakickij 28 méterről, ballal tüzelt, de középre ment és könnyen fogta a kapus

• 20’

Jól húzzák szét a mezőnyt, aztán vagy hosszú labdával, vagy egy gyors indulással próbálkoznak. Ezt idáig kevés sikerrel teszik.

• 20’

Érdekes látni, hogy egy észak-ír kapuskirúgásnál a pálya majdnem felborult, mindkét csapat az írek bal oldalára tolódott, a pillanatnyi bevágásból az is lehetett hinni, hogy megunták az esőt, és hazamennek. De egyenlőre még inkább bírják ők is, és a szurkolók is. Ez utóbbiak most az ének az esőben című számot adják elő ugrálással kísérve.

• 16’

Az ukrán gépezet, de középen, vagy a 16-oson belül már nehéz üres embert találni, ezért sincs még helyzetük.

• 13’

Egyszer saját játékostársától, de aztán a lövés gyengére sikeredett. De nagyon harcos volt az észak-ír

• 9’

Titkos forrásaink jelentették, hogy a meccs operatőre egy bevásárlókocsinyi korroziógátlóval készül a mérkőzésre, mert félt tőle, hogy a félidőre a kamera forgózsámolyának az ukrán kapu felé eső körcikkét belepi a rozsda.

• 9’

áthozni az ukránoknak a labdát, aztán egy észak-ír hibából majdnem veszély lett, de csak majdnem. Viszont egy kezezés gyanús eset is történt, a cseh bíró nem fújt.

• 4’

Nagyon bátran támadnak le, ennek köszönhető, hogy folyamatosan ott vannak az ukrán kapu előtt. Aztán Dallas lövését védte Pjatov

• 2’

Viszont Észak-Írország rúghatja

• 1’

Indították útnak a labdát

• A mai meccsen kis túlzással a megállíthatatlan erő találkozik a mozdíthatatlan tárggyal, legalábbis ha az ukránok németek elleni első félidejét vesszük alapul.

Remélem Jarmolenko ma végre tényleg villan egyet nekünk, bár lehetséges, hogy a betömörülő észak-írek ellen nem annyira a gyorsaságára lesz szükség.

Hacsak nem tanultak a lengyelek példájából, és nem próbálják meg most kicsit magukra húzni az észak-íreket, akik ilyen csalogatás hiányában bizony nem nagyon hagyták el a tizenhatosukat előző meccsükön.