Nikolicsék hatalmas veréssel, azonnal kizúgtak az MLS-rájátszásból

2017. október 26., csütörtök 09:09

Egyetlen meccsig tartott Nikolics Nemanjáéknak, a Chicago Fire-nek az MLS idei rájátszása, ahol az első körben 4-0-val verte ki őket a New York Red Bull csapata. A playoffba harmadik helyen bejutó Chicago nem sokáig volt versenyben, Bradley Wright-Phillips már a hetedik percben vezetést szerzett a New Yorknak, a 11. percben Sacha Kljestan góljával pedig már 2-0 volt. A meccs végül a második félidőben dőlt el, Daniel Royer és Gonzalo Verón góljaival lett 4-0 a végeredmény.

Az alapszakaszt gólkirályként záró Nikolics végigjátszott a mérkőzést, de nem tudott segíteni a Fire-ön, így nyugodtan csatlakozhat majd Szélesi Zoltán keretéhez a Luxemburg és Costa Rica elleni meccsekre.

Az MLS rájátszásában még egy magyar érdekeltségű csapat szerepel, a Sporting Kansas City - Sallói Dániel együttese - magyar idő szerint majd péntek hajnalban játszik a Houston Dynamóval.