F. Torres első góljai a szezonban

2017. november 29., szerda 22:19

Megszerezte első gólját a 2017-18-as idényben Fernando Torres, az Atletico Madrid sztárja. A harmadosztályú Elchének talált be hazai pályán, a 33. percben 2-0-ra alakította az állást. A 33 éves csatár a kapusról kipattanó labdát rúgta be kissé kiszorított helyzetből.

Szokatlan, hogy majdnem decemberig kellett várnia az első góljára, csak a 14. szezonbeli mérkőzésén tört meg a jég. Hiába, már nem kezdő Simeonénél. Szerdán persze az volt, méghozzá relatíve szoros helyzetben, az első meccs csak 1-1 lett.

A 68.-ban jött a második is Torrestől, újra ki volt szorítva, szépen bevágta a kapus fölött a labdát.

Az első gólt Gimenez fejelte a 31.-ben. 3-0-ra nyert az Atletico, 4-1-gyel ment a 16 közé a Real és a Barca után.