Ütötte a kispadot, ujját törte a Roma-edző

2018. augusztus 28., kedd 13:05

Felejthetetlen meccset játszott hétfőn a Roma az Atalantával: a fővárosi csapat hazai pályán már a 2. percben vezetett egy szenzációs sarkazással, de a szünetre 3-1-es hátrányba került, majd a 2. félidőben egyenlített. A vége 3-3.

Nagy érzelmeket váltottak ki a történtek, különösen a Roma-edző Eusebio Di Francescóból. A legnagyobbat a 82. percben, amikor csapatának sikerült kiegyenlítenie: Manolas gólja után bevitt egy kombinációt a kispadplexinek, előbb ballal, majd jobbal ütött bele teljes erővel.

A pillanat hevében nem érezte, hogy bármi következménye lenne a dolognak, de később kiderült, bal kezén az egyik ujját eltörte. Annyira, hogy kedd reggel már meg is operálták.

A Gazzetta.it jelentése szerint a műtét jól sikerült, a délutáni tréninget már Di Francesco vezeti.

A 48 éves edző négy évig játszott a Romában, a kispadra tavaly nyáron nevezték ki.