A gólkamera hozta a City győzelmét

2019. április 28., vasárnap 17:22

Burnley-ben játszott a Premier League 36. fordulójában a Manchester City, és 1-0-ra nyert is. Pep Guardiola csapata így visszaelőzte a Liverpoolt a bajnokságban, 1 ponttal vezetnek.

Nagyon nem volt sima meccs, a védekező Burnley-be kis híján beletört Agüeróék bicskája, az egyetlen gólt az argentin szerezte a 63. percben. Nem volt túl szép gól, de annál fontosabb, amit valószínűleg nem adnak meg, ha nincs a gólkamera.

Agüero közeli lövése a vonalon álló védő mellkasán felpörgött, ki is rúgta a játékos a mezőnybe, csakhogy a bírónak jelzett a rendszer, hogy a labda bent volt. Meg is mutatták utána, úgy 3-4 centin múlhatott, lehet, hogy annyin sem.

A hajrában aztán keményen bekkelt a City, csak vagdosták ki a labdákat, és sikerült kihúzniuk a négypercesből hatpercessé váló hosszabbítást.

A City 92 ponttal vezeti a bajnokságot, két kör van még hátra.