Fájó pontokat vesztett, de bámulatos sorozatát így is megőrízte Schäfer csapata

2023. április 16., vasárnap 20:19

Schäfer András együttese, az Union Berlin hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Bochummal a német labdarúgó Bundesliga 28. fordulójának vasárnapi játéknapján – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

A sérült magyar válogatott középpályást továbbra is nélkülöző, Bajnokok Ligája-indulásért harcoló fővárosi gárda több mint fél órát emberhátrányban futballozott.

Az Union a Bayern Münchennel egyetemben továbbra is veretlen hazai pályán, a bajnokságban ez volt sorozatban a 20. találkozója saját közönsége előtt anélkül, hogy kikapott volna.

A télen a Ferencvárostól szerződtetett Aissa Laidouni 65 percet töltött a pályán a továbbra is dobogós pozícióban tanyázó berlinieknél.

Az Union mögött azonban sűrűsödik az üldözőboly, a Leipzig szombaton, a Freiburg – Sallai Roland főszereplésével – vasárnap nyert, így a három együttest mindössze két pont választja el egymástól a Bajnokok Ligája-indulásért dúló csatában.