Index Vakbarát Hírportál

Mindeközben ma
új poszt érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • Beengedte a kamerákat az otthonába.

    „Aki nálam volt már, és a jövőhéten is jön, akkor már nem ilyen lesz: én elmebeteg módon lakberendezek itthon állandóan, és keresem az újabb hangulatokat” – árulta el Kapócs Zsóka, aki ritkán enged a magánéletébe betekintést, ám most kivételt tett, s örömmel kalauzolta körbe otthonában a kamerákat.

    Az egykori modell-színésznő elárulta: havonta egész biztos, hogy az aktuális évszakhoz és a hangulatához alakítja a szobák kinézetét, ráadásul megvan a maga módszere arra, hogyan vegye rá párját, Simek Pétert arra, hogy újabb és újabb felújításokba kezdjenek. A legutóbbi nagy átalakítást a nappalin végezték: kivették az egyik falát, az ablakokat pedig földig érő üvegajtókra cserélték, hogy a kert mondhatni a nappali része legyen. Így először a kertet és a nappalit mutatta be, majd áttért a konyhába, ami kávéházasabb jelleget kapott. Mint mesélte, a glamourstílust elengedte, mindenen a természetesség kezd jelen lenni, s elmondása szerint ezt párja legnagyobb örömére még tudja fokozni.

    Utána a hangulatfényekkel feldobott fürdőszoba következett, majd a terasz, ahol konkrétan külön lakrészt alakítottak ki. Erről a teraszról rálátni Kapócsék medencéjére is, ahol újabb felújítást tervez.

    „A párom boldogan ellenne felújítások nélkül, pláne, hogy hét éve vettük a házat vadonatújonnan. Minden évben meg is kérdezi, miért nem tudunk mi egy kicsit pihenni is. Nagy szerencsém, hogy annyira szeret, hogy mindig partner a megvalósításban. Persze megvannak a módszereim, hogyan vegyem rá a leghamarabb arra, hogy bele is kezdjünk a munkába, ne álljunk meg a tervezgetésnél. Legutóbb is azt mondtam neki, ez olyan nagy munka, lehet, jobban járunk, ha inkább építkezni kezdünk. Azt a választ adta, amire számítottam. Azonnal azt mondta, inkább vágjunk bele az újabb felújításba. Még csak nem is emlékeztetett, hogy már tavaly nyáron megígértem neki, nem lesz több ötletem” – mondta a Bestnek Kapócs Zsóka.

    (via Story

  • Egészen megdöbbentő, mi volt korábban a foglalkozása, mielőtt ismert lett, de a tévés maga is úgy gondolja, humbug volt az egész.

    Feltehetően csak kevesen tudják, de Liptai Claudia egy igen különös munkából tartotta el magát a '80-as évek végén, mielőtt ismert lett volna. A műsorvezetőnő ezt a sosem hallott, meglepő titkot nemrég a Szerencsekerékben fedte fel, miután Kasza Tibi emlékeztette arra, hogy 1989-től 1993-ig számítógépes tenyérjóslással foglalkozott.

    Ez kicsit csúsztatás, mert ennyi nem volt egyébként. Ennyit nem bírtam ki ebben a szakmában

    – javította ki a Szerencsekerék házigazdáját Liptai, hozzátéve:

    „Igen, az voltam, számítógépes tenyérjós. Igazából nagy humbug az egész szerintem. Valaki egy tenyérjóskönyvből belerakta a számítógépbe, egy flopilemezbe, akkor még ez volt, én meg adtam mindenkinek ezt a lehetőséget” – ismerte be a tévés-színésznő, aki 1993 és 1997 között végezte el a Színház- és Filmművészeti Főiskolát –színművészeti diplomát szerzett –, de már főiskolai hallgatóként a Vígszínház tagja lett. A tévében 1993-tól kezdett el szerepelni a Szomszédok című sorozatban, majd 1998-tól 2002-ig az RTL-en láthattuk, a Pasik! című sorozatból szerződött át a TV2-höz, ahol többek között Jóban rosszban című sorozatban is szerepelt, de vezette a Big Brothert, a Megasztárt és a Mokkát, valamint a Sztárban sztárt és A Nagy Duettet is, de számos további műsor köthető a nevéhez.

    Liptai Claudia egyébként nem távozott üres kézzel az adásból: összesen 5 millió 585 ezer forinttal lett gazdagabb.

  • A 17 éves lánynak nincs ideálja, de vannak elvárásai.

    Vasárnap este a 2025-ös Magyarország Szépe – Miss World Hungary döntőjében Végvári Janka fejére került a korona, így ő képviseli hazánkat a Miss World világversenyen. A 17 éves mosonmagyaróvári lány nem titkolja, komoly tervei vannak a jövőre nézve: saját divatmárkát szeretne alapítani, ahogy azt is fontolgatja, hogy a 18. életévét betöltve Budapestre költözik, hogy szépségkirálynői feladatait könnyebben teljesíthesse, ami egyúttal azt is jelentené, hogy gimnáziumi tanulmányait már magántanulóként fejezi be.

    Végvári Janka egyedül tervezi a költözést, ugyanis nincs párja.

    „Most nagyon sűrű lett az életem, így kevés időm jut az ismerkedésre, de alapvetően nem vagyok zárkózott. Ha jön valaki, aki igazán megfog, nyitott vagyok egy kapcsolatra. Azok a férfiak tudnak igazán hatni rám, akik őszinték, van kiállásuk, és igényük a mély beszélgetésekre. Külsőleg nincs kifejezett ideálom, de általában a sportos testalkatú férfiakat részesítem előnyben. Ezt azonban könnyen felülírhatja egy különleges személyiségjegy. Mindemellett számomra nagyon fontos, hogy a párom támogató legyen, ugyanakkor engedje azt is, hogy én segíthessek neki, és a szerelem mellett legyen köztünk egyfajta barátság is” – osztotta meg a Blikk-kel Végvári, akit a divat és a média világa vonz leginkább.

    „A divat mindig is fontos szerepet játszott az életemben. Néhány éve kezdtem el varrni tanulni, ami mára igazi hobbivá nőtte ki magát. Saját magamnak is készítek ruhákat, és szeretnék egyszer egy saját márkát alapítani. Emellett az idegen nyelvek is közel állnak hozzám, így a továbbtanulást illetően az anglisztika vagy a germanisztika irány vonz, hogy akár fordítóként is dolgozhassak a jövőben, de a szépségkirálynői címmel most a kommunikáció és média szakirány is bekerült a látóterembe.”

  • A két énekesnő együtt zsűrizik a Megasztár idei évadában, és nem kizárt, hogy megy majd a cicaharc.

    Már javában tartanak a Megasztár nyolcadik évadának válogatói, melyben ezúttal Tóth Gabi, Herceg Erika, Marics Peti és Curtis döntenek az énekesjelöltek sorsáról. Az új széria egyik újdonsága, hogy a zsűritagok igazából mesterek lesznek, akik egymással is harcolnak majd a versenyzőkért. Ezért is merül fel a kérdés, hogy vajon a két énekesnő hogyan jön majd ki egymással, mivel mindketten erős, de különböző karakterek, akik más tehetségkutatókban már bizonyították, hogy nem hallgatják el véleményüket.

    Míg Tóth korábban a Sztárban sztár leszek! mestere volt, addig Herceget az X-Faktor mentoraként ismerhetett meg jobban az ország. Arra a kérdésre, hogy várható-e köztük cicaharc, előbbi azt felelte:

    „Herceg Erika egy tüneményes csajszi! Nagyon kedves és pozitív mindenkivel, nincs benne ármánykodás, nincs benne irigység. Nagyon jó meglátásai vannak, jókat mond. Ő is ez tüzes csaj, ez tény, de

    nem érzem azt, hogy köztünk lenne bármilyen cicaharc, eddig még nem volt. Aztán lehet, hogy már mi is fáradunk, vagy lesz olyan versenyző, akin nagyon össze fogunk veszni, de megbeszéltük műsoron kívül, hogy ami ott történik, azt mindig át tudjuk majd beszélni. Amúgy nagyon jó a viszonyunk, és annyira aranyos, mindig ilyen rajongással van felém. Elmondja, hogy nagyon felnéz rám

    – árulta el aBorsnak az énekesnő, aki a Megasztárban strapabíró, mentálisan erős, hangban nagy skálán mozgó előadókat keres.

Rovatok