Index Vakbarát Hírportál

Mindeközben ma
új poszt érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • Már nyolc hónapos a gyermek.

    Justin Bieber tavaly augusztusban adta hírül, hogy megszületett az első gyermeke, akit feleségével, Hailey Bieberrel már nagyon vártak. A kanadai énekes akkor az újszülött kisfiuk nevét is megosztotta a rajongókkal: Jack Blues Biebernek nevezték el. Bár a gyermekük születésének tényét örömmel osztották meg a nyilvánossággal, de azóta nem tették a kirakatba a csöppséget, de maga a sztárpár is ritkábban posztol.

    Előző hónapban az a hír is felröppent, hogy az Egyesült Államokból Európába teheti át a székhelyét a Bieber házaspár, mert úgy tudni, elegük van Los Angelesből, valamint az őket övező állandó figyelemből. Most viszont az influenszer anyuka kisbabás fotókkal jelentkezett az Instagramján. A friss képeken a gyermekével a karjában látható, de megosztott egy tavaly húsvétkor készült szelfit is.

  • Ezúttal a kikapcsolódásé lesz a főszerep.

    Berki Mazsi nehéz időszakon van túl, ugyanis előző hónapban műtétet hajtottak rajta végre, mert a Sztárboxban aratott győzelme óta lábsérüléssel bajlódott. Húsvétkor viszont elhagyja a várost családjával, és a terveik szerint egy hazai hotelbe utaznak, Miskolcra, ahol négy napon át a szórakozásé lesz a főszerep. Most az influenszer anyuka a Bors megkeresésére árulta el, hogy milyen programokon vesznek majd részt a kislányával, Emmával és a párjával, valamint annak gyermekével.

    „Miskolc egyik legklasszabb hoteljébe megyünk, ahol – ami számunkra az egyik legfontosabb – hatalmas játszóház és játszópark van, ami a kicsik számára maga a mennyország. A húsvét számunkra a gyerekekről szól, így ennek fényében szerveztük az utunkat is” – kezdte a portálnak Berki Mazsi.

    Mint kiderült, négy napon át nyaralnak majd ott, és lesz tojásfestés, húsvéti muffindíszítés, titokzatos tojáskeresés, kézműveskedés és még minidiszkó is. Az anyuka úgy érzi, hogy kislánya már elég nagy ahhoz, hogy megmaradjanak az emlékeiben ezek a programok.

    A kisgyermekes szülőknek, gondolom, nem kell különösebben elmagyarázni, hogy miért jó egy családnak egy ilyen gyermekbarát hely. A kicsiket hagyjuk kibontakozni, élményeket gyűjteni, miközben nekünk, felnőtteknek is marad azért egy-egy lopott óránk, amikor ejtőzhetünk a wellnessben vagy épp a szobában. Meggyőződésem, hogy egy ilyen programtól feltöltődik az egész család

    – tette hozzá.

  • A TMZ értesülése szerint Kristen Stewart és menyasszonya, Dylan Meyer hivatalosan összekötötték az életüket, miután elmentek a bíróságra, hogy házassági engedélyt szerezzenek. Mint írják, egy szűk körű, meghitt ceremónia során mondták ki a boldogító igent Los Angeles-i otthonukban vasárnap.

    Stewart és barátnője még 2013-ban, egy filmforgatáson találkoztak először, kapcsolatuk azonban csak hat évvel ezelőtt kezdődött. Az eljegyzésre 2021 novemberében került sor, amikor is Meyer tette fel a nagy kérdést az Alkonyat sztárjának, aki láthatóan boldogabb nem is lehetne, hogy végre egybekeltek.

  • Hatalmas az öröm.

    Szarvas Andi, a 2018-as Miss World Hungary győztese tavaly nyáron adta hírül, hogy eljegyezték, majd szeptemberben azt is megtudhattuk, hogy már a közös gyermek is úton van. A szerelmesek novemberben hivatalosan is összekötötték az életüket, mert szerették volna férj és feleségként várni a születendő gyermekük érkezését.

    Március végén az egykori szépségkirálynő pedig közösségi oldalán számolt be az örömhírről: megszületett a kislányuk, akinek a Zina nevet adták. Az újdonsült anyuka boldogabb nem lehetne a párjával, hiszen a húsvétot már egy családként ünnepelhették. Ezen alaklomból  végre több babás képet is megosztott követőveil Szarvas Andi, egyúttal kellemes ünnepi időszakot kívánva mindenkinek.

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk és sok locsolót! Jó pihenést, egyetek finomakat

    – írta a fotói mellé Instagram-posztjában.

Rovatok