Ben Afflecknek aligha lehet szüksége testőrökre, ha ilyen házőrzőket tart
Semmit nem bíz a véletlenre.
Ahogy arról az mi is beszámoltunk, nemrégiben a hollywoodi filmsztár Los Angeles Brentwood nevű előkelő városrészben található otthonához vonult ki az FBI és a helyi seriffhivatal, mert hatóság emberei egy olyan incidenst vizsgáltak a környéken, amiben egy magándrón ütközött egy tűzoltódrónnal, megrongálva utóbbit.
Bár Affleck akkor valószínűleg már nem tartózkodott a villában, ugyanis a tomboló tűzvész miatt a környéken kilakoltatási parancs volt érvényben.
Az eset óta úgy tudni, hogy az 52 éves amerikai színész otthona megúszta a tűz pusztítását. Mindenesetre az illetéktelen behatolók távoltartása miatt a világsztár úgy tűnik, továbbra is elővigyázatos, ezért két megtermett németjuhászt tart az otthonában. Egy sétáltatás alkalmával lencsevégre is kapták a gazdát és a két házőrzőjével.