Ribery mégsem végzett a Bayernnél?

2018. december 20., csütörtök 09:29

Nagy nehezen nyomta le a Bayern Gulácsi Péter Lipcséjét a Bundesliga hétközi fordulójának szerda esti meccsén, 1-0 lett. A kiválóan védő magyar kapusnak csak Franck Ribery tudott gólt lőni.

Egészen a 83. percig kellett várni a gólra, és kellett hozzá egy zseniális visszacsel is a 35 éves balszélsőtől. A Bayern otthon játszott, de így is vért izzadt, ám eredményesen, mert már csak 6 pontra vannak a vezető BVB-től a bajnokságban, harmadikok.

Nem mellékes az is, hogy Ribery életjeleket mutatott azok után, hogy múlt héten kiszivárgott, ez lehet az utolsó szezonja Münchenben. Pár napja lehetett arról hallani, ő még azért maradna egy évet a klubnál, és ezt megmondta vezetőknek is, szívesen meghosszabbítaná az idény végén kifutó szerződését.

Szűk egy évvel fiatalabb szélsőtársa, Arjen Robben a másik oldalról néhány hete jelezte, ő viszont a nyáron távozik. Valószínűleg visszatér a PSV-hez.