Nem a sereghajtó ellen nyújtotta élete teljesítményét Szoboszlai Dominik

2024. április 5., péntek 18:04

Nemcsak a brit média, olvasóink sem tudtak könnyen dűlőre jutni Szoboszlai Dominik teljesítménye kapcsán a Liverpool Sheffield United elleni mérkőzését követően.

A „vörösök” egy fordulatos, meglepő jelenetektől sem mentes összecsapás végén kerekedtek felül vendégükön, 3–1-es győzelmükkel pedig visszavették a vezetést a tabellán.

A magyar válogatott csapatkapitánya 73 percet kapott a csütörtöki összecsapáson, a brit médiában pedig visszafogott ötöstől kimagasló nyolcasig mindennel találkozhattunk, így ismét megkérdeztük olvasóinkat, önök hogyan látták a helyzetet.

Két osztályzat messze kiemelkedett a mezőnyből, a hetesek még a hatosokat is verték, de közel ugyannyi ötös érkezett, mint nyolcas, sőt: a tökéletes tízes sem sokkal maradt el ezektől.

Ön hogyan osztályozná Szoboszlai Dominik Sheffield elleni teljesítményét?

2

Az összátlagot tekintve 6,58 jött ki végeredménynek, ami azért tisztes teljesítmény, de például a Manchester United elleni FA-kupa-negyeddöntőben ennél jóval jobbat (6,9) kapott olvasóinknál, vagyis önök is úgy vélik, hogy volt azért ennél már jobb teljesítménye is a Mersey-parti csapatban.

De ha már a „vörös ördögök” elleni meccs szóba jött: nincs idő lazsálni, hiszen vasárnap újabb Premier League-mérkőzést játszik a Liverpool, méghozzá az ősi rivális ellen.

Vajon Szoboszlai Dominikék visszavágnak az FA-kupa-búcsúért?

Premier League, 31. forduló

szerdán játszották:

kedden játszották:

Az élmezőny állása: 1. Liverpool 70 pont/30 meccs (70–28), 2. Arsenal 68/30 (72–24), 3. Manchester City 67/30 (67–29), 4. Aston Villa 59 (63–46), 5. Tottenham 57/30 (62–44), 6. Manchester United 48/30 (43–44), ...10. Chelsea 43/29 (53–50)

(Borítókép:  Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images)