Index Vakbarát Hírportál

Újabb republikánus politikus lépett vissza az elnökjelöltségtől

2016. február 13., 09:38 Módosítva: 2016.02.13 14:47
1

Visszalépett az elnökjelöltségtől a republikánus Jim Gilmore. A 68 éves politikus nem tartozik a legismertebb arcok közé az amerikai politikában, ennek ellenére jóideje a politikai élet meghatározó alakja volt - írja az MTI. A katonai hírszerzés tisztjeként 1997-ben kezdte politikai karrierjét, 1998-ban már meg is választották Virginia szövetségi állam kormányzójává. 2002-ig irányította a legészakibb déli államként hívott Virginiát, majd 2007-ben próbálkozott, hogy a Republikánus Párt elnökjelöltje legyen, de akkor is abbahagyta egy rövid kampány után. 

    Gilmore tavaly júliusban jelentette be, hogy indul az elnökjelöltségért, abban bízva, hogy nemzetbiztonsági kérdésekben szerzett tapasztalata, valamint hírneve segíti őt a kampányban. Végül nem sikerült támogatást szereznie, sem a pártjában, sem a választók körében, s még az elnökjelölt-aspiránsok országos televíziós vitáira sem hívták meg. Most közleményt adott ki, amiben azt mondja, hogy kiszáll a választási harcból, de egyúttal azt is megjegyezte, hogy támogatja majd pártja elnökjelöltjét, bárki is legyen az, és továbbra is felemeli szavát Hillary Clinton, vagy Bernie Sanders, a demokraták két elnökjelölt-aspiránsa megválasztásának "veszélye" ellen.

Véletlenül softcore pornós szerepelt Ted Cruz reklámjában

2016. február 12., 19:51 Módosítva: 2016.02.13 12:31
1

Nem sokkal azután, hogy megjelent, már el is távolították azt az új videót, amely Ted Cruz támogatására buzdította Dél-Karolina állam republikánus szavazóit az elnökjelölti versenyben.

A héten bemutatott videóban kiábrándult republikánus szavazók ülnek egy terápiás foglalkozáson, és épp azt a traumát beszélik ki, amit az általuk támogatott jelölt hazugságai okoztak nekik. Az elhangzó vádakból nem nehéz felismerni Marco Rubio floridai szenátort. A gond azzal a szőke nővel van, aki az egyik kesergő sorstársának azt válaszolja:

Legközelebb talán többre kéne szavazni egy csinos arcnál.

Tovább

Clinton Obamával próbálta megfogni Sanderst

2016. február 12., 16:33 Módosítva: 2016.02.12 19:12
2

Újabb tévévitán vannak túl a demokrata elnökjelöltek, Hillary Clinton és Bernie Sanders február 11-én Milwaukee-ban, az egyébként csak április 5-én előválasztó Wisconsin államban ültek le egymással. Most találkoztak először New Hampshire után, ahol Sanders, a vermonti szenátor söpörte be a győzelmet.

A vita nem volt különösebben izgalmas, és kiélezett sem, alapvetően udvariasak voltak egymással a jelöltek, ha csípősek is. Az Economist elemzése szerint Clinton legerősebb érve Sanders ellen az volt, hogy a szenátor fantazmagóriákkal házal a rajongóinál (főleg a fiataloknál), például akkor, amikor azt állítja, hogy át tudna verni a kongresszuson és a közvéleményen egy európai stílusú egészségügyi rendszert. Csakhogy ez az érv akkor tudna működni, ha Clinton meg tudná győzni a Sanders-híveket arról, hogy nem látják jól a dolgokat, hogy naivak.

Tovább

Megtörtént: Trump és Sanders is besöpörte a győzelmet

2016. február 10., 07:45 Módosítva: 2016.02.14 13:18
236

Régóta vezetett sok államban a felmérésekben, azonban az iowai második helye után New Hampshire-ben tényleg megtörtént az, amit sokan nem hittek volna még hetekkel ezelőtt sem: Donald Trump nagy fölénnyel győzni tudott a republikánus előválasztás egyik fontos államában, ahol hosszú sorok alakultak ki, rekordközeli részvétel lehetett.

A demokratáknál pedig a magát demokratikus szocialistának valló Bernie Sanders vermonti szenátor söpörte be a győzelmet a 2008-ban még a felméréseket meghazudtolva fordító Hillary Clinton előtt, ezzel lendületet adva a még mindig hosszú út előtt álló kampányának.

Mindketten annyira biztosan nyertek, hogy már az exit pollok alapján, a körzetek zárása után azonnal kihirdették győzelmüket a nagy amerikai tévék.

Tovább

Trump és Sanders nagyot nyert New Hampshire-ben

Index
2016. február 10., 00:41 Módosítva: 2016.02.12 15:28
18

Nagy különbséggel győzött Donald Trump a republikánus, és Bernie Sanders a demokrata oldalon a másodikként előválasztó államban, New Hampshire-ben. Clintont most elhagyta a 2008-ban őt választó állam, a republikánusoknál a szombati vitán bukdácsoló Marco Rubio visszaesett, helyette John Kasich ohiói kormányzó lépett egyet előre, Jeb Bush pedig talpon maradt. Rekordközeli részvétel is lehet. Olvassa vissza az előválasztás eredményeinek alakulását!

Tud nyerni Donald Trump a meglepetések államában?

2016. február 9., 21:32 Módosítva: 2016.02.12 15:28
35

Az előválasztások második államában, New Hampshire-ben folytatódik a demokraták és a republikánusok versenyfutása pártjaik elnökjelöltségéért. Iowában a republikánusok versengését felforgató Donald Trump ingatlanmágnás-megmondóember egy hete elszenvedte első vereségét, Hillary Clinton pedig csak egy hajszállal győzött kihívója, Bernie Sanders vermonti szenátor előtt – ez azonban másik állam, egészen más esélyekkel.

Tovább

A régi hagyomány Sanderst és Kasich-et hozta ki győztesen

2016. február 9., 09:58 Módosítva: 2016.02.12 15:28
1

Már meg is vannak az első eredmények a keddi New Hampshire-i előválasztáson. Dixville Notch városkában a kilenc regisztrált szavazó közül a demokratáknál négyen választották Bernie Sanders vermonti szenátort, a republikánusoknál pedig három szavazattal John Kasich ohiói kormányzó nyert a két szavazatot gyűjtő Donald Trump előtt.

Tovább

FT: Michael Bloomberg indulna az elnökjelöltségért

2016. február 9., 06:05 Módosítva: 2016.02.09 09:08
1
New York városának volt polgármestere, Michael Bloomberg valószínűleg mégis indulna az elnökjelöltségért, írja az MTI.

Erről maga a milliárdos beszélt a Financial Timesnak, bár a hétfőn megjelentetett interjúban még mindig nem fogalmazott egyértelműen, vagyis nem mondta ki, hogy mikor hozza nyilvánosságra végleges döntését. Mint kifejtette, megvizsgál minden lehetőséget, figyeli, hogy az elnökjelölt-aspiránsok mit mondanak, milyen programot vázolnak fel, s hogyan reagálnak rájuk a választók. Március elején kellene bejelentenie az indulást, ha komoly kampányt akar - tette hozzá.

Tovább

Bill Clinton kifakadt Sanders ellen

2016. február 8., 15:52 Módosítva: 2016.02.12 15:28
2

Kampányának üzenete „hermetikusan el van zárva a realitástól", ő maga pedig képmutató, és nem őszinte – többek között ezekről beszélt a felesége legnagyobb ellenfele, Bernie Sanders vermonti szenátor ellen dühösen kikelő Bill Clinton volt amerikai elnök az előválasztását kedden tartó New Hampshire államban.

Bill Clintont már Iowában is titkos fegyvereként harangozta be Hillary Clinton, de az első államban sokkal inkább az volt a célja a fellépéseinek, hogy közös emlékeket idézve, személyesebbé tegye, közelebb hozza a választókhoz a végül szoros döntetlenben győző volt first ladyt. New Hampshire-ben azonban megint olyan támadó üzemmódra állították, ami nem nagyon fordult elő vele, mióta a 2008-as előválasztás alatt Barack Obama ellen beszélt. (Politico, New York Times)

Tovább

Már a bevonulásnál jó kis kavarodás volt a republikánus vitán

2016. február 7., 10:22 Módosítva: 2016.02.07 20:40
5

A legutóbbi elnökjelölti vitát még kihagyó Donald Trump visszatért, de a többiek is próbáltak fogást találni a riválisokon a republikánus elnökjelölt-jelöltek New Hampshire-i tévévitáján, amin heten vettek részt.

Az előválasztásokat megnyitó Iowát Ted Cruz texasi szenátor nyerte, azonban a második állam a mérsékeltebb szavazóknak is elfogadhatóbb jelöltek terepe. Marco Rubio floridai szenátor bőven számíthatott támadásokra a vitán, hiszen az iowai erős harmadik helyével sikerült a kedden szavazó második államban is erősödnie, miközben a szintén a pártvezetés figyelméért harcoló három másik jelöltnek, John Kasich ohiói kormányzónak, Jeb Bush volt floridai kormányzónak és Chris Christie New Jersey-i kormányzónak is fel kell tudni mutatni valamit, vagy könnyen bajba kerülhet.

Tovább

Egyetemista srác szívatja a fotós szakmát az amerikai elnökválasztáson

2016. február 6., 11:42 Módosítva: 2016.02.08 10:33
658

Érdekes történetet göngyölítettek fel a priceonomics szerkesztői. Donald Trump hivatalos fotósáról akartak portrét írni, miután az ingatlanos-milliárdosból lett elnökjelölt népszerűsége felfelé ívelt (csak aztán hétfőn Iowában elszenvedte első vereségét). Kíváncsiak voltak rá, hogyan dolgozik és mennyit kap a fotós, akinek a fotói a Trumpról alakuló képet meghatározzák, úgyhogy onnan indultak el, ahol mindenki kezdte volna a keresgélést. Megnyitották Trump kampányoldalát, és megnézték, ki csinálta a nyitóképet, amin Trump V-betűt mutatva pózol az egész képernyőt beterítő fotón.

Gage Skidmore nevét találták a kép alatt, akiről kiderült, hogy nem a republikánus jelölt hivatalos fotósa. Sőt, nem is fotós. Sőt. Skidmore egy 22 éves srác, aki hobbiból körbefotózta az összes elnökjelöltet egy sor kampányeseményen, és több mint negyvenezer fotót rakott fel róluk a Flickr-re, szabadon felhasználható Creative Commons licensszel.

Egy gyors kitérő, ha nem tudná mi az a Flickr vagy a Creative Commons. A Flickr az egyik legnépszerűbb online fotómegosztó, amit most a Yahoo üzemeltet, és egy egyszerű regisztrációval 1 terabyte-nyi tárhelyet kapunk tőlük a fotóinknak. A Creative Commons pedig egy nonprofit szervezet, a szellemi termékek (szöveg-kép-videó, satöbbi) szerzői jogaira hoztak létre egy iránymutatást, amit egyezményesen használunk az egész világon. A CC-licensz segítségével több fokozatban megszabhatjuk azt, hogy mások milyen feltételekkel használhatják vagy éppen nem használhatják az anyagainkat – erre pedig jogvitás esetekben is hivatkozhatunk.

Tovább

Összecsapott a forradalmár és a fennálló rend embere

2016. február 5., 18:53 Módosítva: 2016.02.06 10:36
2

Iowa után már hivatalosan is csak Hillary Clinton és a meglepetésember, Bernie Sanders párharca a Demokrata Párt előválasztása. A voksolás után először csapot tössze a két jelölt újabb tévévitában, habár egy town hallban már részt vettek.

Az első fordulót, az iowai kaukuszt, egy hangyányival megnyerte Clinton, de New Hampshire nagyon Sandersnek fekszik, és 17,6 százalékkal vezet is. A forradalmat ígérő, magát demokratikus szocialistának valló Sanders valahol már azzal kisebb történelmet írt, hogy a szocialista jelzőt felvállalva még versenyben lehet a demokrata elnökjelöltségért.

Tovább

George Bush is beszállt a kampányba

2016. február 5., 18:02 Módosítva: 2016.02.05 22:02
3

George W. Bush volt elnök is teljes mellszélességgel bedobja magát a republikánus elnökjelölti kampányba. Egy új tévészpotban próbál mindenkit meggyőzni arról, hogy öccse, Jeb Bush volt floridai kormányzó lenne a legmegfelelőbb arra, hogy hozzá hasonlóan beköltözzön a Fehér Házba.

Tovább

Clinton magyarázkodhatott a méregdrága beszédei miatt

2016. február 4., 19:40 Módosítva: 2016.02.06 11:40

Hillary Clinton és Bernie Sanders újabb vitán van túl. A két megmaradt demokrata jelölt – no, nem mintha a néhány százalékra mért, de hétfőn visszalépett Martin O'Malley volt marylandi kormányzó sok vizet zavart volna – a CNN town hallján a közönségtől, és Anderson Coopertől, a CNN moderátorától is kapott kérdéseket.

Tovább

Hullanak az elnökjelöltek Iowa után, mint a legyek

2016. február 3., 22:28 Módosítva: 2016.02.04 07:13
2

A február 1-jei iowai kaukusz után sorra jelentik be kampányuk felfüggesztését az elnökjelölt-jelöltek, a legújabb a sorban Rick Santorum. (Washington Post)

Tovább

Trump össztüzet zúdított Cruzra, csalást kiált

2016. február 3., 19:02 Módosítva: 2016.02.04 09:35
81

Az iowai vereség után Donald Trump még kifejezetten visszafogott beszédet mondott, amiben minden ellenfelének, köztük a kaukuszt megnyerő Ted Cruz texasi szenátornak is gratulált, de érthető módon nem nyalogatta túl sokáig a sebeit, és átment támadó üzemmódba. Keményen nekiment Cruznak, és a Twitteren megszórt üzenetekben azt állította, hogy csalással szerezte meg a győzelmet. (Business Insider, Washington Post)

Tovább

Rand Paulnak ennyi volt, kiszállt az elnökválasztásból

2016. február 3., 16:00 Módosítva: 2016.02.03 18:05
1

Kiszállt a republikánus elnökjelöltségért folyó versengésből libertariánus eszmék atyjának, Ron Paulnak a fia, Rand Paul kentucky szenátor. Apja, Ron Paul 2012-ben még harmadik helyen futott be Iowában a kaukuszon, Rand Paul most viszont harmadannyi szavazattal még pont elcsípett egyébként 1 delegáltat, de messze lemaradva csak az ötödik hely jutott neki. Az országos felmérésekben is csak 2,4 százalékkal állt már, de a republikánus mezőny egyik színfoltjának számított, tavaly egyszer a Time is a legérdekesebb politikusnak nevezte címlapján.

Tovább

Amerikai előválasztás: Trump kapott egy pofont, elképesztő döntetlen a demokratáknál

2016. február 2., 07:51 Módosítva: 2016.02.03 17:13
228

A demokrata és a republikánus oldalon is izgalmasan alakult az amerikai előválasztásokat megnyitó Iowa államban rendezett szavazás. A republikánusoknál Donald Trump elszenvedte első vereségét, a demokratáknál pedig csak egy hajszál döntött Hillary Clinton javára.

A kezdő államok mindig nagyon fontosak, egy jó rajt után felsorakozhatnak a támogatók egy jelölt mögé, míg a leszereplő indulók pénzforrásai hamar elapadhatnak, és árral szemben is csak ideig, óráig lehet evezni. Az iowai előválasztást éjszaka élőben közvetítettük, itt olvashatja vissza az események alakulását>>>

Tovább

Vannak, akik sütivel kenyereznek le

2016. február 2., 00:08 Módosítva: 2016.02.02 19:38
10
Tóth György, a Stirlingi Egyetem történésze Iowában doktorált, ezért annak ellenére, hogy nem amerikai állampolgár, megfigyelőként részt vehetett iowai kaukuszokon – 2008-ban egy demokrata, 2012-ben egy republikánus eseményre ment el. 2008-as, egy helyi iskola dísztermében készült képeihez fűzött magyarázatából kiderül, milyen belülről egy kaukusz a lélektanilag egyik legfontosabb államban.

Tóth (aki korábban amerikanisztika szakot végzett az ELTE-n, és először a Kellner-ösztöndíjjal járt Amerikában) az idei választásról kiemelte: az egyik leginkább említésre méltó fejlemény, hogy bár 2008-ban is így volt, most talán még igazabb, hogy egy nőnek komoly esélye van, hogy megválasztják amerikai elnöknek. Amerikában ezen a téren még nem történt meg az a társadalompszichológiai áttörés, ami után egy női politikus kampányában nem az az egyik legfontosabb kérdés, hogy azért, mert nő, van-e esélye nyerni – fogalmazott.

Tovább

Most derül ki, leszavaznak-e tényleg Trumpra

2016. február 1., 21:58 Módosítva: 2016.02.02 20:03
10

Egy ország figyel majd az alig több mint hárommillió lakosú Iowára, ahol a demokrata és republikánus szavazók hamarosan felkerekednek, hogy tornatermekben, tűzoltóállomásokon, könyvtárakban összegyűlve sajátos szokásaik alapján nyílt vitában döntsenek arról, kit tartanak a legmegfelelőbbnek arra, hogy pártja jelöltje, végső soron pedig az Egyesült Államok elnöke legyen. A hosszas felkészülési időszak után most kezdetét veszi az a kilenc hónap, aminek végén majd a két párt jelöltje november 8-án összecsap egymással, hogy egyikük beköltözhessen Barack Obama utódjaként a Fehér Házba.

Tovább

Így dőlhet el a világ sorsa

2016. február 1., 18:07 Módosítva: 2016.02.05 11:53
98
Hétfőn este Iowában megkezdődik élesben is a demokraták és a republikánusok előválasztása pártjuk jelöltségéért. Az egyik oldalon a nagy esélyes Hillary Clinton és kihívója, a vermonti szenátor Bernie Sanders küzd meg egymással, míg a republikánusoknál az ingatlanmágnás Donald Trump vezet a konzervatív tábor támogatottja, Ted Cruz texasi szenátor előtt. Hosszú utat tettek meg az amerikai elnökjelöltségre pályázó indulók, de még annál is hosszabb áll előttük a november 8-i elnökválasztásig. Áttekintettük, mi történt eddig, és mostani tudásunk alapján mi várható még. Kattintsa végig a timeline-t!
Tovább

Clinton hajszállal vezet, Cruz nyert a republikánusoknál

Index
2016. február 1., 18:02 Módosítva: 2016.02.02 13:31
53

Rengetegen mentek el szavazni Iowában, a republikánusoknál rekordrészvétel mellett Ted Cruz texasi szenátor lenyomta Donald Trumpot, akit a nagyot hajrázó Marco Rubio is szinte befogott. A demokratáknál Hillary Clinton és Bernie Sanders egy százalékon belül volt, Clinton nyert. Élőben követtük végig az amerikai előválasztás nyitányát Iowában!

Trump népszerűsége nemcsak érthető, hanem szükségszerű is

2016. január 31., 09:59 Módosítva: 2016.02.01 03:06
440

Hétfőn az iowai kaukusszal megkezdődik a világ első számú politikai cirkusza, az amerikai elnökválasztás. A republikánus oldalon a fő attrakció egy bombasztikus ingatlanmágnás (Donald Trump) illetve a radikális nézeteiről elhíresült Tea Party-kedvenc (Ted Cruz), míg a demokratáknál egy 74 éves, demokratikus szocializmust (sic!) hirdető szenátor (Bernie Sanders) szorongatja az emailügyei miatt FBI-vizsgálat alatt álló korábbi nagy esélyes Hillary Clintont.

Tovább

Cheney lánya is indul a kongresszusi választáson

2016. január 31., 09:26 Módosítva: 2016.01.31 14:45
4

Richard Cheney (ismertebb nevén Dick Cheney), a Bush-kormány egykori amerikai alelnökének idősebb lánya, Liz Cheney kongresszusi képviselőnek készül az Egyesült Államokban idén tartandó választásokon, írja az MTI. A 49 éves, ötgyerekes, jogász végzettségű Liz Cheney két évvel ezelőtt a szenátusi választáson indult Wyoming állam jelöltjeként, de akkor kudarcot vallott. Republikánus párttársát, Mike Enzit nem sikerült legyőznie; a helyi republikánusok nem is támogatták őt, mondván, hogy csak néhány évvel korábban költözött Wyomingba, ezért nem is tudná érdemben képviselni Washingtonban ennek a szövetségi államnak az ügyeit.

Liz Cheney most is Wyomingban nyújtotta be a szövetségi választási bizottságnak a szükséges dokumentumokat. Ezúttal azonban a szövetségi képviselőház tagja szeretne lenni, változatlanul a Republikánus Párt tagjaként. Környezetéből származó hírek szerint hétfőn jelenti be indulását az északkelet-wyomingi Gillette városában, amely nagyon megszenvedte a szénbányászat hanyatlását. Cheney éppen erre építi a kampányát, már többször hangoztatta ugyanis, hogy Barack Obama elnök a globális klímaváltozással összefüggő rendelkezéseivel háborút visel a szénipar ellen.

Titkos mailek is vannak Clinton magánszerverén

2016. január 30., 13:59 Módosítva: 2016.01.30 19:28
3

Az amerikai kormány beismerte, hogy féltett kormányzati titkokat is tartalmaz Hillary Clinton vizsgálat alá vett egykori magánszervere, és ezért kiemel onnan huszonkét e-mailt, amelyek tartalma a legmagasabb szintű titokbesorolást igényli, írja az MTI. Mindezt három nappal azelőtt közölték, hogy Clinton a legesélyesebb demokrata elnökjelölt-aspiránsként megmérkőzik vetélytársaival az első, Iowa állambeli jelölőgyűléseken.

Tovább

Hillary Clinton riválisát savazza a volt budapesti nagykövet

2016. január 30., 10:50 Módosítva: 2016.01.30 17:10
14

Ahogy közeledik az iowai kaukusz, vagyis az első előválasztás február elsején, napról napra nő a feszültség Hillary Clinton táborában. 

Tovább

Ilyen az, ha Trump nincs ott

2016. január 29., 15:44 Módosítva: 2016.01.29 16:49
1

A felmérésekben vezető Donald Trump bojkottálta a hétfőn tartott iowai kaukusz előtti utolsó republikánus tévévitát, de a többiek azért összecsaptak még egyszer az előválasztásokat megnyitó állam fővárosában, Des Moines-ban.

A Fox és a Google közös szervezésében ment le a vita. Trump szerint nem lett volna vele korrekt Megyn Kelly, a Fox News műsorvezetője, az ebből kiindult csörte végén pedig lemondta a vitát. A csatorna az utolsó pillanatig fenntartott neki egy üres pódiumot, de a Fox szerint Trump csak akkor lett volna hajlandó elmenni, ha fizetnek ötmillió dollárt a jótékonysági szervezeteinek, ezt pedig nem tették meg.

Tovább

A Fehér Ház rákapcsol a rák elleni harcra

2016. január 28., 18:50 Módosítva: 2016.01.28 21:00
6

Csütörtökön hivatalosan is bejelentette Barack Obama, hogy még idén  rákapcsolnak a rák elleni harcra. 

A munkacsoportot Joe Biden, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke fogja vezetni. Céljuk, hogy a rák elleni harc hatékonyságát duplájára emeljék. A többek között kabinettitkárokból és közgadászokból álló csoport látványos eredményeket vár a megelőzés, illetve a kezelés és gyógyítás területén egyaránt. A terv szerint öt év alatt akarnak olyan változásokat elérni, ami egyébként alsó hangon, a jelenlegi tempóban tíz évet venne igénybe. 

Joe Biden személyesen is érintett az ügyben, ugyanis nemrég hunyt el fia Beau Biden, aki 46 évesen agydaganat áldozata lett. 

Trump begorombult, bojkottálja az utolsó Iowa előtti vitát

2016. január 27., 16:42 Módosítva: 2016.01.27 19:23
2

A felmérésekben mind országosan, mind most már az előválasztásokat megnyitó Iowában is vezető Donald Trump bejelentette, hogy bojkottálja a szavazás előtti utolsó republikánus tévévitát csütörtök este, írja a BBC.

Tovább

Sanders harciasabb volt, Clinton a tapasztalatával érvelt

2016. január 26., 19:45 Módosítva: 2016.01.30 13:59
3

Az előválasztásokat megnyitó államokban egyre jobban álló Bernie Sanders vermonti szenátor a szokásosnál harcosabb arcát mutatta, míg Hillary Clinton volt first lady és külügyminiszter azzal érvelt, hogy ő a legfelkészültebb elnöknek. Egy héttel az iowai kaukusz (jelölőgyűlés, az előválasztások egy speciális fajtája) előtt tartották az utolsó tévévitát a demokrata elnökjelöltek.

Ezúttal egy town hall típusú vitát rendeztek Iowa fővárosában, Des Moines-ban, ahol a meghívott nézők és a CNN moderátora, Chris Cuomo tehetett fel kérdéseket a külön-külön, egymás után a színpadra lépő politikusnak.

Tovább

Rovatok