Keresés

163 találat az Indexről, és 35 a környékéről.

2020. június 19., 17:06

Berlusconinak még mindig a foci = hatalom

A volt olasz miniszterelnök és korábbi Milan-elnök egy olasz kisvárosban kezdett futballcsapat építésébe, és már fel is jutottak a másodosztályba, de ennél nagyobb céljaik vannak. Berlusconi 80 fölött sem tud elszakadni a futballtól, és az azzal járó reflektorfénytől.

2018. szeptember 2., 15:09
  • Percről percre

Hamilton győzött a Ferrari otthonában

Vettel az első körben kiesett a küzdelemből, Räikkönen nyerhetett volna, de nem bírta a Ferrari gumija. Az angol 30 ponttal vezeti a vb-t.

2017. szeptember 6., 08:33

Alonso joggal tajtékzott a hülye szabályon

Szerinte söröztek a felügyelők, de bár csak ennyi lett volna. Monzában nyolc kör verseny volt, a Ferrari összeomlott, valóban padlóra kerültek? Bukótér.

2017. szeptember 3., 13:48

A 2017-es Olasz Nagydíj körről körre

Az angol egészen sima versenyt futott, a Ferrarik nem voltak meccsben sem a hazai pályán. Ricciardo újra mesteri volt, 16. helyről lett 4. a Red Bull-lal.