Keresés

73 találat az Indexről, és a környékéről.

2016. június 13., 23:57

A magyar futball kijött a múlt fogságából

A csapatszellem válogatottja a magyar, ezt a német Bernd Storck állítja, aki harminc év után nagy tornára juttatta ki a játékosokat. Nem hagyja a negatív gondolkodást, csak védekezéssel semmire sem jutunk. A magyar válogatott bemutatkozik az Eb-n.

2015. november 16., 22:37

Biztosan a harmadik kalapban leszünk az Eb-sorsoláson

Az írek kiejtették a pótselejtezőben a bosnyákokat, ezzel vált biztossá a helyünk. Írország, Izland, Wales, Albánia, Észak-Írország, vagy a szlovén, török kettős egyike ellen térhetünk vissza az Európa-bajnokságra.

2015. november 15., 19:35
  • Percről percre

Magyarország–Norvégia

Oda-vissza vertük Norvégiát a pótselejtezőn, évtizedek óta nem látott játékkal. Kint Kleinheisler, itthon Priskin hatalmas gólja, meg egy norvég öngól döntött. 44 év után lesz újra Eb-n a magyar csapat!

2015. november 13., 00:22

Az oslói hős: mégis ki az a Kleinheisler László?

Élete első NB I.-es meccse pont olyan volt, mint a válogatottban: gólt lőtt. Idén a harmadosztályba száműzték a magyar Scholest, aki egy percet se játszott, de Norvégiában az elmúlt 30 év egyik legfontosabb gólját lőhette.

2015. november 12., 20:25

Norvégia–Magyarország

Az először válogatott Kleinheisler László hatalmas góljával vertük Norvégiát Oslóban. A norvégok sokat nyomtak, de a védelem kitartott. A budapesti visszavágó viszont pokolian kemény lesz. 90 percre a 2016-os Európa-bajnokság!

2015. október 18., 11:39

Norvégiát kapta a pótselejtezőre Magyarország

Az Olaszország és a horvátok mögött voltak harmadikok. Ennél rosszabb talán nem is jöhetett volna. Legutóbb 1-8 volt a két tétmeccsen, de Egervári csapatát is legyőzték barátságos meccsen 2-0-ra. November 12-én kint kezdünk, vasárnap lesz a visszavágó.

2015. október 15., 11:19

Kikhez lehet még nyúlni a pótselejtezőre?

Mind a négy rivális minket akar a vasárnapi sorsoláson, lássuk be, az eddig látottak alapján jogosan. Milyen rejtett tartalékai vannak még a hazai focinak? Nem volt könnyű rátalálni, de egy pici van még azért.

2015. október 13., 23:04

A török, kazah kettős pótselejtezőre tette a válogatottat

Van abban némi irónia, hogy legutóbb a franciaországi vb-re, most a francia Eb előtt kell pótselejteznie a magyar futballválogatottnak. Akkor Jugoszlávia két meccsen agyonverte Csank csapatát. Most ekkora zakóra nem, de sokkal könnyebb ellenfélre sem számíthatunk, holott kiemeltek leszünk.

2013. november 13., 21:05

Tíz év elég volt az izlandi futballcsodához

Akadémiák nélkül játszanak vb-pótselejtezőt, lelki erejük nagyobb a fizikainál. A horvátok az esélyesek, de ha a hátszeles félidőt jól hozzák, nyerhetnek, mondja az izlandi kapus, Matus Sándor.