Keresés

38 találat az Indexről, és a környékéről.

2019. december 12., 23:08

Kiesett az FTC az EL-ből, nem tudott győzni Bulgáriában

Az egyenlítés is csak a 95. percben jött össze. Az első félidőt uralta a Fradi, de a másodikban a 24. perctől előnyben lévő bolgárok irányították a játékot. A magyar csapat a csoport 3. helyén zárt.

2019. október 3., 21:25

Lecsapott a futballvalóság a Ferencvárosra

A bolgár Ludogorec átszaladt a hazai bajnokon: fél perc után betalált, 10 emberrel is gólt lőtt a Groupama Arénában. Nem alakult jól a második Európa Liga-meccs.

2019. október 3., 18:45
  • Percről percre

Ferencváros–Ludogorec

A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.

2019. július 18., 08:54

Rebrov: Karrierem szép estéje

A Fradi-edző magabiztosan értékelt a Ludogorec BL-kiverése után, már a következő körről beszélt.

2019. július 10., 22:00

Fontos Fradi-győzelem a BL-ben: 2-1

A bolgár Ludogorec legyőzése komoly eredmény, mert az ellenfél folyamatos csoportkörös a kupában, míg a Fradinál eddig csak álom volt a főtábla.

2019. július 10., 19:45

Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.

2018. augusztus 1., 19:47

Vidi–Ludogorec

Az idegenbeli 0-0 után otthon furcsa helyzetben kiharcolt emberelőnyben verték a bolgár bajnokot 1-0-ra. A svéd Malmö következik, az sem lesz könnyű párharc.

2018. július 25., 21:12

Örülhet a Vidi a BL-selejtezős 0-0-nak

A tavalyi EL-csoportkörös Ludogorec szinte végig támadott, de a Vidi védelme kitartott. A visszavágón viszont már támadnia is kellene a magyar csapatnak.

2018. július 25., 18:53

Ludogorec–Mol Vidi

A selejtező első körében 9 gólt vágó Ludogorecet fogták nullán idegenben, a visszavágón viszont több kell majd támadásban a továbbjutáshoz a magyar csapatnak.

2014. szeptember 16., 20:28