323 találat az Indexről, és 3 a környékéről.

Real Madrid-Ajax és Dortmund-Tottenham a BL-negyeddöntőért

Index
2019.03.05. 20:45 Módosítva: 2019-03-06 09:16:17
21
A BL-nyolcaddöntő visszavágóján 4-1-re verte az Ajax a Real Madridot a Bernabeuben, összesítve 5-3 a hollandoknak. A Tottenham idegenben is megverte a Dortmundot, összesítve 4-0-val lépett tovább az angol klub.
Barca, Inter, Spurs: őrült hajrák a BL-ben

2018.11.07. 00:04 Módosítva: 2019-02-11 11:42:31
7
A Barca elszórakozta, bár továbbjutott, a biztos 1. helyet bánhatja. Kane és a mázli életben tartotta a Spurst, alakul a Pool-PSG-Napoli-halálfinish.

2018. november 6., 20:50
  • Percről percre

Őrült végjáték az Inter-Barcán Őrült végjáték az Inter-Barcán

A brazil szupercsere 1 perc 54 másodperc alatt gólt lőtt az olaszoknak, Icardi azonnal egyenlített. A Napoli-PSG megint döntetlen lett, a Spurs megmenekült, az Atlético visszavágott a Dortmundnak.
Messi nélkül a nap rangadója

Ráti József
2018.10.24. 20:49 Módosítva: 2018-10-24 23:34:36
23
Messi nélkül is simán nyert a Barcelona, a 93. percben mentett pontot a PSG, óriási verést kapott az Atlético Madrid a Bajnokok Ligája csoportköre harmadik fordulójának szerdai játéknapján.